У Брюховичах відкрили Народний дім. Фото

768 0
Під час відкриття у холі Народного дому показали виставку робіт «Переріз української долі» українського художника Тараса Носара.
Фото: Іванка Гаврилко / Facebook

Фото: Іванка Гаврилко / Facebook

У Брюховичах на вул. Івасюка, 2 відкрили Народний дім, який стане простором для навчання місцевих школярів та проведення культурних подій, інформує прес-служба ЛМР.

У будівлі Народного дому розташований просторовий хол, який можна використовувати як місце для виставок, сцена, відкритий простір на подвір’ї для ярмарок та кіно просто неба, простір для розвитку дітей та простір для розвитку трьох музичних класів. Крім цього, для семінарів та тренінгів облаштувати коворкінг-зону. Загалом на облаштування Народного дому в Брюховичах витратили понад мільйон гривень.

Під час відкриття 14 жовтня у холі Народного дому відбулася виставка робіт «Переріз української долі» українського художника Тараса Носара.

У Народному домі Брюховичів працюватимуть студії іноземних мов для дітей та дорослих, курси IT, театральна студія для дітей, вокальна студія, спортивні, художні та танцювальні гуртки. 

Додамо, що загалом у Львові працює шість Народних домів: на Левандівці, Збоїща, у Винниках, Рудному, Білогорщі та Брюховичах. На їхню роботу цього року з міського бюджету виділили 2,45 млн гривень, а на капітальні ремонти та обладнання – ще 1,3 млн гривень.

Фото Христини Процак та Іванки Гаврилко / Facebook 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар