У Карпатах відкриють безкоштовну хату для відпочинку та творчості

2640 0
У липні стартує унікальний для України проект – «Хата в Карпатах», де зустрічатимуться українські мандрівники та гості з усього світу. У будинку із гарними краєвидами можна буде залишитись на 5 днів зовсім безкоштовно.

Як повідомила журналістові «Галицького кореспондента» харків’янка Ліна Бєрова, яка наразі працює перекладачем-фрілансером у Мюнхені,  минулого року вона гостювала у своїх івано-франківських друзів. Вражена місцевими краєвидами і культурою, дівчина вирішила організувати цікавий проект. Ліна подумала: чому б не здати в оренду свою німецьку квартиру, а на ці кошти винайняти хату в Карпатах, куди можна було би запросити охочих з усього світу.

Хата стане міжнародною платформою мирного і творчого спілкування. Плануються різноманітні семінари на цікаві теми, літературні читання. Кожен може звернутися зі своїми пропозиціями - гуртки, концерти, майстер-класи тощо.

І найголовніше – проживання у хаті буде безкоштовним. Хату орендують на два місяці в Косівському районі. Свій вибір Ліна пояснює тим, що тут розвинений транспортний вузол і активна творча тусовка. Наразі організаторка ще шукає будинок, який би найбільше відповідав вимогам хати. Основна умова – мінімум меблів.

Усі охочі погостювати в хаті повинні дотримуватися правил: під час проживання суворо заборонено вживати алкоголь і наркотики, обов’язкова наявність килимка чи спальника. Максимально можлива кількість мешканців – близько 30 людей. Термін перебування становить п’ять днів, але якщо гість не порушує правил та ще й приносить якусь користь, він може залишитися на довший період.

Аби потрапити до хати, потрібно заздалегідь забронювати місце, зв’язавшись із Ліною Бєровою. Проект має свою сторінку в соціальній мережі «Фейсбук», де можна знайти контакти організаторки. Хата відчиниться з середини липня і прийматиме гостей аж до кінця літа.

Ліна каже, що ця ідея не нова. Відомий російський мандрівник Антон Кротов ще з 2006 р. приймає людей у «Будинках для всіх» у різних куточках планети.

Детальніше про те, як потрапити до «Хати у Карпатах» - за посиланням.

Опублікувала Наталія Середюк

 

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар