У кожній школі Львівщини буде свій медик, відповідальний за вакцинацію від кору

2841 0
Він обстежуватиме дітей безпосередньо перед щепленням та говоритиме з батьками.
фото: bzv.org.ua

фото: bzv.org.ua

На Львівщині розпочалась анонсована раніше керівницею МОЗ Уляною Супрун кампанія із довакцинації дітей проти кору. У ЛОДА кажуть, що у зв’язку з цим в кожній школі буде відповідальний медик.

Читайте також: Що потрібно знати про вакцинацію: відповіді на популярні питання

Сама компанія, повідомляє прес-служба ЛОДА, відбуватиметься у два етапи. Перший – інформаційний: 21-25 січня у школах тривають тематичні батьківські збори щодо вакцинації. Окрім того, у школах створять реєстри невакцинованих дітей.

«Медичні фахівці, які братимуть участь у батьківських зборах, також будуть проводити моніторинг ситуації та здійснюватимуть щеплення проти кору», – каже директорка департаменту освіти і науки ЛОДА Любомира Мандзій.

Читайте також: Мар'яна Возниця про вакцинацію і плани Охматдиту

Другим етапом роботи кампанії буде організація у закладах охорони здоров’я тимчасових пунктів вакцинацій. Любомира Мандзій наголошує, що, згідно із законодавством, для щеплення дитини обов’язково потрібна письмова згода батьків. Також безпосередньо перед вакцинацією дитину оглядає лікар.

Нагадаємо, очільниця МОЗ Уляна Супрун сьогодні повідомила, що до кінця тижня скличе спеціальну комісію, що має вирішити, чи оголошувати епідемію кору в Україні. Наразі триває спалах кору.


Читайте також: