В українських лікарнях і поліклініках можуть з’явитися сучасні кафе

610 0
Практика влаштування сучасних та просторих кафе у медичних закладах широко розповсюджена у багатьох країнах Європи та світу.
ілюстративне фото

ілюстративне фото

У лікарнях і поліклініках можуть з’явитися сучасні кафе для відвідувачів, пацієнтів та персоналу. Про це на своїй сторінці на Фейсбуку повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

«Сьогодні у чинних будівельних нормах щодо ресторанів та кафе, а також щодо медичних установ є лише деякі загальні вимоги до проектування їдалень при цих закладах. Крім того, вони є дуже застарілими. Ми хочемо врегулювати це питання та взагалі запроваджувати нову сучасну культуру в державних та інших установах. І це стосується не лише лікарень чи поліклінік. Хочемо, щоб там не було гнітючої атмосфери, сірих похмурих стін та коридорів, а навпаки було привітно, просторо та світло. Щоб там були такі зручності, як дитячий ігровий куточок та кафе. Це комфорт людей», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: У будинках вище 4 поверхів обов'язково проектуватимуть ліфти

Практика влаштування сучасних та просторих кафе у медичних закладах широко розповсюджена у багатьох країнах Європи та світу. За результатами опитування користувачів мережі, 3,2 із 3,3 тисячі українців проголосували за сучасні кафе у лікарнях і поліклініках. Більшість з них наголосила на тому, що такі кафе будуть зручними для:

  • пацієнтів, що перебувають на стаціонарі – вони можуть харчуватися самостійно, без допомоги родичів, якщо останні, наприклад, проживають в іншому місті;
  • працівників медзакладів – це покращення їх умов роботи;
  • звичайних відвідувачів.


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар