У ЛКП «Лев» запрацював банк крові для тварин. Фото

1763 0
Збір коштів ще триває, оскільки треба оплатити постачальникам за центрифугу 92 тис. грн.
Фото: прес-служба ЛМР

Фото: прес-служба ЛМР

На базі ЛКП «Лев» у Львові запрацював перший у Західній Україні банк крові для тварин. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Читайте також: Перезавантаження ЛКП «Лев»: 10 фото до і після року змін 

Підприємство вже залучило перших донорів, а їхню кров можна буде використати найближчим часом для вливання хворим чи травмованим тваринам. ЛКП «Лев» закупило обладнання на 275 тис. грн, оданк, збір коштів триває, оскільки ще треба оплатити постачальникам за центрифугу 92 тис. грн.

«У нашій країні працює лише один банк крові для тварин — у Києві. Сьогодні ми анонсуємо відкриття першого в Західній Україні та єдиного банку крові, який буде рятувати життя сотні тварин щомісяця. Безпритульним кров переливатимуть за наш кошт, для домашніх переливання крові коштуватиме для господаря 2100 гривень», — розповіла директорка ЛКП «Лев» Оксана Кошак.

Серед  обладнання Мікроскоп Leica DM500 LED, холодильник Samsung RB 34N, водяна баня digital 5 л. Poly Science, механічний екстрактор для розділення крові на компоненти та центрифуга РС6МЦ з ротором. Також уже закупили контейнери для зберігання крові та затискач для герметичного пакування контейнерів.

Читайте також: 13 пухнастих вихованців ЛКП «Лев» шукають затишну домівку і господаря

Донорами крові можуть стати здорові вакциновані собаки масою не менше 25 кг. Для господарів тварин послуга є безкоштовною.

Формування бази донорів крові у Львові також уже розпочали. Ініціатива Animal-ID.info розробила міжнародні бази для реєстрації тварин в Україні та працює над внесенням відповідних змін у кабінет користувача.

«Зараз ми доробляємо модуль, де в кожного, хто тільки зареєструвався, буде свій кабінет, ви зможете поставити галочку й долучитися до збору крові, і ваша тварина може стати донором крові. Той процес адопції, той процес ідентифікації вже визнаний найкращим у Європі», — пояснив співзасновник Animal-ID.info Віктор Копач.

Додамо, що пожертву можна зробити на сайті lkplev.com, кнопка Donate, призначення — створення банку крові.

Фото прес-служби ЛМР


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!