У львівському електротранспорті відслідковуватимуть «зайців»

1191 0
Із наступного тижня контролери ЛКП «Львівелектротранс» спільно з правоохоронцями будуть проводити спеціалізовані рейди для виявлення порушників правил користування трамваями та тролейбусами.

 «На жаль, вже масовим явищем стало передавання квитків при виході з електротранспорту наступному пасажиру. Користуючись тим, що методи погашення разових квитків базовані на заміні металевих пластин у компостерах, що у свою чергу не настільки динамічний процес. Деякі, так звані «професійні зайці» вишукують саме цей трамвайний вагон чи тролейбус із вказаним відтиском. Або просто передають квиток випадковому перехожому, чим надають підприємству суттєві збитки. Тому ми вирішили відновити перевірку квитків на зупинках електротранспорту при виході», - говорить Олег Григорчук, начальник служби білетних контролерів ЛКП «Львівелектротранс».

Читайте також: Тролейбусу №13 продовжать маршрут

Як повідомляє прес-служба міськради, пасажирів перевірятимуть першу чергу в, так звані, «години пік», адже саме під час тисняви важко здійснювати контроль, чим, у свою чергу, і користаються «зайці». Керівництво ЛКП «Львівелектротранс» просить з розумінням поставитися до цих перевірок зразкових користувачів електротранспорту.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!