У «Львівобленерго» пояснили, чому платіжки за світло не зменшились

2938 0
Споживання електроенергії зменшилось лише на 10-20%.
Фото умовне

Фото умовне

Через постійні обстріли енергетичної інфраструктури на Львівщині запровадили графіки відключення світла. Попри це споживання в області зменшилось лише на 10-20%.

Джерело: «Львівобленерго» 

Чому рахунки за електроенергію не зменшились?

  • Збільшення споживання. Після відключень, коли є світло, споживачі максимально використовують електроенергію, вмикають всі енергозатратні прилади, незважаючи на прохання енергетиків зменшити споживання. 
  • Енергозатратні прилади. Деякі енергозатратні прилади, як от бойлери та холодильники, у перші години після відновлення споживають більше електричної енергії, ніж у стабільному робочому режимі. 
  • Холодна погода. Через холодну погоду і відповідно низьку температуру вдома люди догрівають помешкання електричними обігрівачами в час, коли подають електроенергію. 
  • Залишені в зарядку акумулятори. Значні витрати електроенергії спричиняють залишені на зарядку в нічний час акумулятори або інші  альтернативні потужні джерела живлення, а також ліхтарі, повербанки.  

 

Читайте також: Скільки електроенергії можуть заощадити LED-лампи. Роз'яснення

Нагадаємо, що керівник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко на запитання Tvoemisto.tv про те, чи допомагають відключення світла зменшити споживання пояснив, що так, оскільки електроенергію вимикають в період пікового навантаження, коли енергосистема не може задовольнити рівень потреб споживачів. Крім того, масове заряджання пристроїв зазвичай припадає на період, коли споживання на низькому рівні.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!