У львівські медичні заклади закупили обладнання на понад 3 млн гривень

812 0
Управління охорони здоров’я ЛМР уклало дві угоди з ТОВ «Авіцена медик» на закупівлю медичної апаратури.
Фото: ternopil.te.ua

Фото: ternopil.te.ua

Управління охорони здоров’я ЛМР уклало дві угоди з ТОВ «Авіцена медик» на закупівлю медичної апаратури загальною сумою 3,62 млн грн. Про це повідомляє lviv.nashigroshi.org.

Згідно з угодами, компанія постачатиме для медичних закладів міста апаратуру для радіотерапії, електро- та фізичної терапії. Це апарати, які створюють низькочастотне магнітне та електричне поле, вартістю від 11 до 139 тис. грн за шт. Крім того, місто придбає 20 лазерних скануючих апаратів по 30 тис. грн кожен.

Єдиним конкурентом на перших торгах виступило харківське дочірнє підприємство «Радмір» ПАТ «Науково-дослідний інститут радіотехнічних вимірювань», які пропонували обладнання, сумарно дорожче на 12 тис. грн (0,4%). А на других конкуренцію склало київське ТОВ «Здраво», різниця у ціні становила 2 тис. грн (0,33%). На обидвох торгах компанії не торгувались.

Читайте також: В Україні почне працювати дорожня поліція

«Авіцена медик» заснована львів’янками Богданою Білецькою та Ольгою Тарас неповних три роки тому. Проте раніше вони продавали медичне обладнання від їхньої ТОВ «Авіцена», до того часу, поки Антимонопольний комітет не зловив підприємців на змові та спотворенні результатів торгів.

В кінці 2014-го року фірму «Авіцена» оштрафували на 17 тис. грн та заборонили протягом трьох років брати участь у державних тендерах.

За даними Prozorro ТОВ «Авіцена медик» з початку 2017 року отримали підрядів на 8,26 млн грн.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар