У Львівській політехніці з’явиться унікальна лабораторія

1158 0
Студенти, які навчаються на інноваційній бакалаврській програмі Інтернет речей (Internet of things) у Львівській Політехніці матимуть унікальну лабораторію. IoT Lab відкриють з початку нового навчального року у вересні.
фото: zavtra.in.ua

фото: zavtra.in.ua

Інтернет речей – розділ комп’ютерних наук, на якому вивчають моделювання «розумних» побутових і не тільки пристроїв за допомогою програмування. IoT Lab стане платформою для розроблення студентами таких пристроїв. Для лабораторії вже придбали частину обладнання, серед яких осцилограф, цифрові мультимери, генератори сигналів та інші. Лабораторію вже почали облаштовувати у 5 корпусі Львівської Політехніки (вул.С.Бандери, 28а). Наразі у приміщенні майбутньої лабораторії триває ремонт, який планують завершити за місяць, а саму лабораторію облаштують до кінця літа, інформують на сайті Львівського ІТ Кластеру.

Читайте також: Інтернет речей: у Львові діє інноваційна програма з курсами Гарвардського університету

«Навчання за напрямком ІоТ передбачає роботу над хардварною частиною. На сьогодні там ведуться роботи щодо ремонту і обладнання лабораторії, в якій відбуватиметься вивчення таких предметів: Мікроконтролери, Сенсори і виконавчі механізми, Електроніка і цифрова схемотехніка,» – розповідає керівник освітнього напрямку Lviv IT Cluster, Зеновій Верес.

В лабораторії планують обладнати 14 робочих місць для студентів. Це перша лабораторія, яку облаштують на програмі, вона фокусуватиметься на вивченні основ, необхідних для розробки пристроїв Інтернет речей. В перспективі планують також облаштувати другу лабораторію – вона буде призначена для виробництва цих пристроїв – починаючи з їхнього проектування, завершуючи готовим прототипом, наприклад, корпусом, виготовленим з-за допомогою 3D принтера, чи розробленої власної плати.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!