Львівський дворик на вулиці Дрогобича озеленили. Фото

2047 0
За інформацією управління охорони історичного середовища ЛМР, впорядковано зелену зону у внутрішньому подвір’ї будинку №10 на вулиці Дрогобича.

Ремонтні роботи в дворі були проведені ще в минулому році і виконувались в рамках програми сприяння благоустрою внутрішніх дворів, яка впроваджується у рамках спільного українсько-німецького проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмБХ та Львівської міської ради «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова». Фінансування відновлення двориків здійснюється у такому співвідношенні: GIZ – 90 %, мешканці – 10 %.

Зокрема, у внутрішньому подвір’ї на вул. Дрогобича, 10 минулого року було розплановано площі двору та замощено бруківкою з граніту. У цьому році впорядковано зелену зону. Були встановлені елементи благоустрою, а саме: пергола та решітки для рослин, лавки для сидіння, дерев’яні лежаки, а також влаштовано газон, висаджено кущі та багаторічні рослини.

Загальна вартість робіт склала 282 тис. 340 грн. Загальна частка співфінансування мешканців на впорядкування внутрішнього дворика склала 20 тис. грн, по 1 тис.грн. з кожної квартири. Нагадаємо, фінансування відновлення двориків здійснюється у такому співвідношенні: GIZ – 90 %, мешканці – 10 %.

«Після подачі заявки, у згаданому дворі було проведено низку зустрічей з мешканцями, де фіксувалися усі потреби і побажання мешканців щодо благоустрою двориків. На основі зафіксованих побажань було розроблено ескізний проект, який, у свою чергу, був обговорений з мешканцями. Управління охорони історичного середовища у співпраці з експертами Німецького товариства міжнародного співробітництва опрацювало ескізний проект благоустрою двору і підготувало технічну документацію», – розповіли в управлінні охорони історичного середовища ЛМР.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!