У львівських школах хочуть запровадити здорове харчування

1317 0
Міський голова Львова Андрій Садовий закликав усіх подавати пропозиції щодо харчування дітей у школах. Вчора питання шкільного харчування було озвучено на сесії міської ради. Відтак, мер ініціює спільно зі спеціалістами напрацювати виважене рішення.
Фото www.abetka-healthykids.com.ua

Фото www.abetka-healthykids.com.ua

«У четвер на сесії Львівської міської ради депутати від «Самопомочі» підняли дуже важливу тему, яку слід обговорити в громаді. Питання шкільного харчування і зокрема продажу різноманітних солодощів. Я, як батько, максимально за те, аби діти їли здорову їжу і не піддавались спокусі шкідливими продуктами. І наша задача - максимально подбати, аби в школах з’явилась нормальна альтернатива чіпсам, вафлям та круасанам з нереально довгими термінами придатності.

Ми залучимо до процесу обговорення спеціалістів, дієтологів, лікарів і підготуємо виважене рішення. Закликаю всіх надавати пропозиції, які саме, на вашу думку, продукти можуть бути в раціоні школярів», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий і запропонував надсилати пропозиції на сайт своєї політичної сили samopomich.ua, а не Львівської міської ради.

Коментарі (0)

Додати коментар