У Львові бійцям-добровольцям роздадуть 1,5 мільйона гривень

1089 0
Під час пленарного засідання сесії Львівської обласної ради 27 вересня депутати перерозподілили 5,5 млн грн депутатських допомог. З них 1,5 млн грн скерували на одноразові виплати бійцям-добровольцям, які воюють на сході України.
фото: bug.org.ua

фото: bug.org.ua

Окрім цього, як інформує прес-служба облради, ще 3 млн грн скерували на медицину, 1 млн грн – на виплати малозабезпеченим громадянам.

Нагадаємо, на сесії Львівської облради 13 вересня депутати проголосували за зміни до бюджету. Зокрема, з обласної казни було скеровано 5,5 млн грн на депутатські допомоги. Ця пропозиція була внесена без погодження профільної комісії. На засіданнях бюджетної комісії та комісії з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту вирішили перерозподілити кошти депутатських допомог.

Депутати облради підтримали проект рішення «Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України». Відтак добровольці з Львівщини зможуть отримати одноразову грошову допомогу з обласного бюджету 3 тисячі гривень.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!