Політична реклама

У Львові бізнесмени говоритимуть про управління в період суспільних змін

1019 0
У Львові 6 травня відбудеться черговий бізнес-сніданок"Break West". Учасники зустрічі – керівники, генеральні директори та топ-менеджери провідних компаній західного регіону говоритимуть про управління персоналом в період суспільних змін. Доповідачем виступить кандидат економічних наук, засновник і директор школи HRM Анна Власова.

Сніданок розпочнеться о 8:45 в ресторані готелю "Leopolis", що на вулиці Театральній, 16.

Трансляцію бізнес-сніданку, який організовує юридична компанія HD Partners, можна буде переглянути на сайті tvoemisto.tv.

Довідка:

Анна Власова – засновник і директор Школи HRM. Кандидат економічних наук, доцент, магістр бізнес-освіти Університету економіки і права Екс-ан-Прованс (Марсель, Франція). Має диплом по менеджменту Європейського Фонду розвитку менеджменту.Анна Власова проходила стажування з питань менеджменту і управління людськими ресурсами в провідних компаніях Канади, Франції, Данії.  

Понад 15 років проводить програми професійного розвитку для менеджерів по управлінню людськими ресурсами і програми управлінського розвитку для власників і ТОП-менеджерів.
 

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!