У Львові дітей учасників АТО запрошують у літні табори

1635 0
Улітку діти із сімей-учасників АТО мають змогу відпочити в одному з дитячих таборів Львівської області («Зелений гай», «Світанок», «Веселка») або на морі («Лісотехнік», с. Рибаківка).
фото: photofact.in.ua, autopalace.com.ua, www.varianty.net

фото: photofact.in.ua, autopalace.com.ua, www.varianty.net

Для цього необхідно написати та зареєструвати заяву одного з батьків на ім’я начальника управління молоді, сім’ї та спорту у Центрі надання адміністративних послуг (пл. Ринок, 1).

До заяви необхідно додати:

- копію свідоцтва про народження дитини;

- довідку з військової частини, про те, що один із батьків зарахований до складу військової частини, яка бере участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей.

Для отримання детальної інформації, звертайтесь в управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР за тел.. 297 58 71 (каб. 522, 5-й поверх).

Читайте також: Кошти на оздоровлення дитини учасника АТО. Як отримати у Львові?

Відповідно до Розпорядження Львівської обласної державної адміністрації від  22 травня 2015 року № 224/0/5-15 про «Положення про направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів обласного бюджету» (зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Львівській області 27 травня 2015 року № 5/1702) діти із сімей-учасників АТО – мешканців Львова мають можливість оздоровлення у таборах Львівської області та на морі. 

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар