У Львові дітей запрошують до осіннього табору на період канікул

2425 0
Із 19 по 30 жовтня, у період канікул, у Львові на території Стрийського парку відбуватиметься осінній табір «Моя мрія». Громадська організація «Школа Великих українців» запрошує дітей віком 6-12 років долучатись до цікавого дозвілля. Про це інформує прес-служба міськради.
фото: bupk.blogspot.com, ukrmandry.com.ua, ukrexcurs.com

фото: bupk.blogspot.com, ukrmandry.com.ua, ukrexcurs.com

«В основному учасниками наших таборів є діти зі Львова та Києва, які перебувають в розвивально-пізнавальній атмосфері протягом двох тижнів. Складаючи кожну нову програму, ставимо собі ціль - дивувати наших дітей знову і знову, оскільки вони приходять до нас з 2013 року. І це для нас найбільша подяка.
 
Гаслом проекту «Моя мрія» є «діти – щасливі, батьки - задоволені!», тому  робимо виклики самі собі і маємо мотивацію досягати цілей. Щодо наповнення програми, то вона у нас має кілька напрямів розвитку: фізичний, патріотичний, культурний та духовно-моральний. Це ті важливі, на мій погляд, складові, які повинні мати місце в сучасній системі освіти України!» – зазначає  керівник проекту Оксана Устрицька. Вона розповіла Tvoemisto.tv, що проект є соціальним та не передбачає обов’язкових грошових внесків. «Оскільки у нас є діти із різних сімей, то ми намагаємось надати можливість відпочити у таборі всім. Ті батьки, які не є фінансово спроможні, можуть скористатись послугами табору безкоштовно, а ті, хто хочуть допомогти влаштувати дозвілля своїх дітей і мають змогу, платять добровільні внески», – каже Оксана Устрицька. Керівник проекту розповіла, що у таборі діти матимуть змогу взяти участь у цікавих майстер-класах, відвідати багато музеїв та навіть познайомитись із зірками, які розкажуть свої історії успіху.  В програмі осіннього проекту діти також відвідуватимуть басейн.
 
Читайте також: Маленьких львів'ян запрошують вивести футболістів «Карпат» на матч
 
Довідка. Дитячі табори «Моя мрія» є проектом громадської організації «Школа Великих українців». Учасники проекту школярі зі Львова та інших міст України віком 6-12 років. Мета проекту – створити для дітей шкільного віку активний та пізнавальний відпочинок в час канікул, закласти основи патріотичного виховання дітей, сформувати та розвинути нові навички, сприяти розвиткові особистості та здоров’я.
Контактна особа: Оксана Устрицька, тел. 096-929-00-56
 
Опублікувала Наталія Середюк 
 

Читайте також: