У Львові для учасників АТО проведуть тренінг, де зцілюватимуть «Серце воїна»

1661 0
23-24 липня у Львові відбудеться перший рівень тренінгу посттравматичного росту «Серце воїна» для бійців, які воювали в АТО. Про це інформує прес-служба ЛМР.
фото: transkarpatia.net

фото: transkarpatia.net

За словами організаторів, тренінг допоможе бійцям навчитися сприймати «досвід війни» не як тягар, а як можливість для розвитку.

Особливість тренінгу у тому, що тут працює принцип «рівний-рівному». Так, до тренерського складу входять психотерапевт та учасник АТО, який вже пройшов усі чотири рівні тренінгів.

Бійці, які пройдуть усі цикли курсу, отримають сертифікати Ко-тренерів.

Читайте також: Учасників АТО запрошують на безкоштовне навчання в УКУ

Також 25 липня відбудеться вступний тренінг «Серце воїна» для військових волонтерів.

Для того, аби взяти участь у тренінгах, необхідно звернутися за адресою: м. Львів, вул. Пекарська, 41, Львівський центр надання послуг учасникам АТО.

Організатори тренінгу: неприбуткова організація Healing War Scars (США) та Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій.

Координатор заходу: Юлія Кунта, психолог ЛЦНПУБД, тел. 0978669366.

Адреса проведення: 23-24 липня – вул. Хуторівка, 35а, УКУ, 25 липня –  вул. Пекарська, 41, ЛЦНПУБД.

Нагадаємо, у Львові створили унікальну програму для адаптації воїнів АТО.

Опублікувала Ганна Беловольченко


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!