У Львові дослідили докарантинний внутрішнній туризм. Хто і за чим приїжджав

1388 0
Мандрівка розпочиналася у п’ятницю і тривала 2-4 дні. Це переважно були відпочинок, прогулянки старовинним Львовом та занурення в атмосферу культури і мистецтва.
Фото: Andriyko Podilnyk, Unsplash

Фото: Andriyko Podilnyk, Unsplash

Туристичний сезон 2020 в Україні стане поштовхом для розвитку внутрішнього туризму. Lviv Tourism Office спільно з мобільним оператором Kyivstar проаналізували профіль українського туриста, який приїжджав до Львова у 2019 році.

Читайте також: Як туристична галузь Львова виходитиме з карантину. П'ять етапів

Як свідчать зібрані Центром розвитку туризму Львова матеріали, протягом року Львів відвідали 1,7 млн абонентів Київстар (зазначається, що абонентами Київстар є близько 75 % користувачів мобільного зв'язку). Середня тривалість їх перебування у Львові становить майже 3,5 дні. Цікавим є те, що понад 80% відвідувачів віком від 20 до 40 років.

Майже третина українських туристів є мешканцями Києва та області, також у ТОП 5 входять жителі Тернопільської, Івано-Франківської та Дніпропетровської областей.

Як йдеться у дослідженні, щомісяця Львів відвідує приблизно 130-140 тис українців. Найбільш відвідувані місця – це площа Ринок, проспект Свободи, Високий замок та Стрийський парк.

Якщо говорити про портрет туриста, то це найманий працівник, який заробляє 6–20 тис. грн., подорожує в компанії друзів чи родичів. До Львова приїхав потягом, а зупинився переночувати у хостелі чи апартаментах.

Здебільшого, його мандрівка розпочинається у п’ятницю, триває 2-4 дні та має на меті відпочинок, прогулянки старовинним Львовом та занурення в атмосферу культури й мистецтва.

Читайте також: Втрати і шанси. Чи залишиться Львів туристичним містом

Читайте також: Криза торкнеться кожного львів'янина. Скільки Львів може втратити на туристах через карантин

Фото: Lviv Tourism Office


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!