У Львові феміністки покажуть своє бачення материнства

1766 0
Сьогодні, 3 липня, о 19:00 годині у Львівському палаці мистецтв відбудеться відкриття виставки «Материнство», яка проходила у березні у Центрі візуальної культури в Києві, а тепер триватиме у Львові з 3 до 19 липня.
фото:  zaxid.net, facebook

фото: zaxid.net, facebook

Виставка «Материнство» пропонує феміністичний погляд на традиційну «функцію» жінки – народження і виховання дитини. Яким є досвід матері, прихований від публічності? Які зусилля повинна докладати жінка задля становлення і розвитку нової людини, і яка оцінка цих зусиль в суспільстві? Як тема материнства розкривається у творчості художниць, попри те, що народження дитини часто змушує відсунути творчість на другий план? Що значить для кожної жінки потенційна можливість стати матір’ю? Ці та інші питання ставлять у своїх роботах художниці з України, Польщі, Росії, Молдови, Угорщини, Австрії та Швеції.

Читайте також: Феміністки Львова: хто вони і за що борються

Подаючи аналіз ролі та становища жінки-матері в суспільстві, виставка показує материнство як важку тілесну і психічну працю, без якої не було би всіх нас. Діалог з матерями – це діалог з історією власного життя, вписаний у суспільний контекст, який заслуговує на те, щоби бути озвученим публічно»,- розповіли організатори

Учасниці: Оксана Брюховецька, Марина Віннік, Анна Вітт, Ксенія Гнилицька, Маша Годованная, Алевтина Кахідзе, Аліна Клєйтман, Йоанна Райковська, Емма Торсандер, Анна Фабріціус, Марта Фрей, Тетяна Фьодорова, Ельжбета Яблонська, Аліна Якубенко. Кураторка: Оксана Брюховецька.

Читайте також: Феміністки Львова вийшли на марш. Три причини

Виставка працює щодня за адресою: Львів, вул. Коперніка, 17. Години роботи: з 11 до 18 год. Вихідний день: понеділок. Вхід вільний.

Контакти: +38 (093) 5536109 (Анна Хвиль), +38 (093) 8739046 (Юлія Заколябіна), www.facebook.com/vcrc.org.ua, vcrc@vcrc.org.ua

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!