У Львові готують листівки з дівчатами для військових

1964 0
У Львові створюють колекцію листівок у підтримку українських військових – із зображеннями львів’янок. У найближчі два тижні такий сюрприз відправлять силовикам в зону АТО.
Фото Мирослави Іваник

Фото Мирослави Іваник

«15 дівчат вже пройшли фотосесію. Нам допомогли військові. Надали дівчатам амуніцію та одяг для фотосесії: шоломи, тільники, шеврони, берети та зброю. Тобто все, що репрезентує Зброїні сили України. В основному прийшли на фотосет журналістки, волонтерки, громадські активістки», – роповіла tvoemisto.tv авторка ідеї, журналіст видання Гал-інфо Анна Новик.

Студію надав львівський журналіст Антін Борковський. «Безкоштовна зйомка – від колег-фотокореспондентів: Мирослава Пархомика, Сергія Бобри, Мирослави Іваник. Зараз обробляємо знімки, вибираємо найкращі. Дизайнер розробить макет. Також думаємо написати привітання від дівчат нашим військовим на кожній листівці. І шукаємо друкарню, яка готова стати благодійником і надрукувати їх. На фронт листівки поїдуть обмотані синьо-жовтими стрічками», – додала Анна Новик.

Фото Сергія Бобри


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!