На правах реклами

У Львові обговорили проекти розвитку велосипедної інфраструктури міста. Відео

1077 0
Для сталого розвитку людини у великому місті необхідно обирати та впроваджувати найбільш екологічні та інноваційні рішення. Саме тому Львівська торгово-промислова палата присвятила Другий Форум «Місто. Транспорт. Екологія» найекологічнішому міському транспорту – велосипеду. Серед запрошених гостей були представники міської влади, експерти з питань оптимізації міського простору, вело-активісти, підприємці та представники міжнародних організацій.

Така синергія бізнесу, влади та експертів дозволяє запроваджувати якісні зміни  у Львові.

Під час форуму прозвучало багато цікавих презентацій та доповідей. Про «атмосферні» наслідки вибору транспорту, світовий досвід розвитку вело-інфраструктури, тощо.

Олег Шмід, радник міського голови Львова з питань транспорту, озвучив кілька цікавих тез на тему велоінфраструктури як ознаки розвинутого міста.

Основною метою проведення такого форуму було підсумувати успіхи та окреслити плани і проекти у розвитку велосипедної інфраструктури. Також  привернути увагу до правил та культури вуличного руху за участю велосипедистів. Такі питання зараз актуальні у Львові.

Всі учасники форуму мали можливість протестувати велосипеди, пофотографуватись біля спеціальної фотозони та взяти участь у розіграші термогорняток.

Детальніше дивіться у сюжеті:


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар