У Львові говоритимуть про пристосування міста до змін клімату. Де подивитись

1298 1
На дискусії говоритимуть, що місто може змінити, аби уникнути підтоплень вулиць і шкідливих викидів у повітря.
фото: Zaxid.net

фото: Zaxid.net

Сьогодні, 25 червня, у Львові проведуть дискусію «Адаптація міста до кліматичних змін. Загроза (потреба) надумана чи реальна?», під час якої обговорять зміни клімату, що спричиняють підтоплення вулиць, шкідливі викиди в атмосферу та способи вирішення цієї проблеми для міської влади, забудовників, містопланувальників.

Читайте також: Гарячий і вологий. Яким може стати Львів через зміни клімату

У дискусії візьмуть участь кліматологи, представник НУ «Львівська Політехніка» Володимир Жук, в. о. директора ЛМКП «Львівводоканал» Дмитро Ванькович, керівниця проектного офісу GIZ у Львові Оксана Олійник, заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, керівниця відділу урбаністики ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олександра Сладкова та голова Асоціації велосипедистів Львова Орест Олеськів.

Дискусію можна буде переглянути о 14:00 на сайті Tvoemisto.tv та Facebook-сторінці медіа-хабу.

 


Читайте також:
4 Жовтня, 2019 08:38
Олег Карелін В середмісті Львова зруйнована каналізація.93
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!