У Львові говоритимуть про вплив екології на верховенство права. Де подивитись

559 0
Лекцію можна послухати в понеділок, 27 травня, о 18:30.
Ілюстративне фото

Ілюстративне фото

У Львові відбудеться відкрита лекція міжнародного експерта з правової охорони довкілля Андрія Андрусевича, під час якої обговорять поняття «екологічного» верховенства права та права громадськості на захист екології.

Андрій Андрусевич – член правління та старший аналітик Ресурсно-аналітичного центру «Суспільство і довкілля» (Україна), контактна особа з правових питань Європейського ЕкоФоруму та консультант активістів і громадських організацій із багатьох країн Європи, Кавказу та Центральної Азії.

Лекцію можна послухати в понеділок, 27 травня о 18:30. Tvoemisto.tv транслюватиме подію на сайті Tvoemisto.tv та на Facebook-сторінці медіа-хабу.

Захід організовує Школа права УКУ за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя». Відкрита лекція «Захист прав людини у зв’язку із імплементацією Угоди про асоціацію між Україною та ЄС» відбудеться у рамках проекту UCU Rule of Law Lecture Series, який реалізовує Школа права УКУ. Цей захід став можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Партнерська публікація

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар