У Львові хочуть встановити пам’ятник педагогу Івану Боберському

914 1
Завтра в міській раді заплановані громадські слухання щодо спорудження пам’ятника.
фото: lysty.net.ua

фото: lysty.net.ua

4 грудня у великій сесійній залі міськради відбудуться громадські слухання щодо встановлення пам’ятника українському педагогу Івану Боберському.

Читайте також: Копаний м’яч. 10 цікавих фактів з історії футболу на Галичині

Початок заплановано на 13:00. До обговорення запрошують усіх охочих. Реєстрація учасників буде проводитися на підставі паспорта громадянина України за 20 хв до початку слухання.

Більше інформації можна отримати за телефоном: (032) 297 57 63 (Секретаріат ради).

Нагадаємо, що іменем Івана Боберського назвали Львівський державний університет фізкультури.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (1)

Додати коментар
3 Грудня, 2017 20:44
Яна таке враження,що Львів- фінансовий клондайк, і що вже вирішили проблему з громадським транспортом, дорогами та прибиранням снігу. як треба не любити львів'ян, пересічних людей, щоб замість покращити їм життя, витрачати гроші на неактуальне? совість треба мати. панове депутати і=та міські чиновники агов! поїздіть хоча б тиждень нашими роздовбаними брудними і напханими в час пік маршрутками,, на підніжці, прищемлені дверима, маршрутками, в які вам може вдасться втиснутися, промерзнувши перед цим півгодини чи довше під дощем чи снігом ( бо дашки зупинок не вміщають під собою такої маси пасажирів). поїздіть, толі може зрозумієте, про що я кажу, може зрозумієте, куди важливіше вкладати кошти.