У Львові хочуть сполучити два мікрорайони пішохідною доріжкою

2180 0
Ініціативні львів’яни вимагають облаштувати пішохідний перехід через колію між мікрорайонами Рясне-1 і Рясне-2 поруч із автомобільною естакадою на вулиці Шевченка. Відповідне звернення з кількома десятками підписів місцевих мешканців вже передали до міської ради. Також в районі відсутні хідники, пішоходам доводиться ходити проїзною частиною. Цю проблеми активісти також хочуть вирішити. Tvoemisto.tv дізналось, як можна долучитися до ініціативи чи поділитися ідеями з облаштування цієї території.
Фото Олександра Шутюка

Фото Олександра Шутюка

Один з авторів звернення Мирослав Голяк розповів tvoemisto.tv, що наразі активісти чекають на реакцію міської влади.

«Якщо б вдалося зробити цей перехід через колію, то далі, я впевнений, мешканці району активізуються. Бо зараз людям доводиться переносити через рейки дитячі візки, велосипеди... Є стратегічне бачення зробити там ще пішохідну дорогу. Коли буде зроблено перехід, тоді можна буде говорити про те, щоб люди долучались вже до облаштування самої дороги – чи спів фінансуванням чи робочою силою», – каже Мирослав Голяк.

Крім того, активісти створили групу у Facebook під назвою «Пішохідне сполучення між Рясне-1 та Рясне-2», де можна долучитися до обговорення цієї ініціативи, запропонувати свої ідеї чи допомогу.

В групі вже розміщено візуальні матеріали від активіста Олександра Шутюка щодо того, як можуть виглядати облаштований переїзд та пішохідні доріжки з освітленням.

«Є у Львові такий дуже відірваний від решти міста район – Рясне, який в свою чергу поділяється на Рясне-1, яке стоїть трохи ближче до міста та навіть має власний супермаркет та Рясне-2, яке знаходиться вже на самій межі міста. Супермаркету в Рясне-2 немає – лише кілька МАФів. А ще, як виявилося, великою проблемою є дійти від Рясне-1 до Рясне-2 пішки, адже пішохідного сполучення там практично немає… Довжина цього маршруту становить понад 2 км. Потрібно зробити великий гак, вийти на трасу і вже нею через міст пройти до Рясне-1. Є й інший маршрут – протоптаними народними стежками, повз приватний сектор, через залізничну колію. На цьому маршруті немає освітлення, подекуди немає твердого покриття, після дощу він перетворюється на суцільне болото. Але довжина його – близько 700 метрів. Тобто він майже на 1,5 км коротший. Різниця очевидна», – писав раніше Олександ Шутюк в себе на LiveJournal.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар