Політична реклама

У Львові може з'явитися прямий авіарейс до Бельгії

793 0
Необхідно працювати над відкриттям прямого авіарейсу із Львова до Бельгії. Про це сьогодні заявила президент бельгійсько-української торгово-промислової палати Ольга Букавин.

Як інформує прес-служба облдержадміністрації, сьогодні, 22 жовтня,  голова Львівської ОДА Віктор Шемчук зустрівся із делегацією Бельгійсько-української торгово-промислової палати.

Під час зустрічі керівник області задекларував перспективні напрями розвитку регіону, а саме розвиток туризму, мережі індустріальних парків, передача в концесію культурної спадщини Львівщини.

Також Віктор Шемчук зазначив, що є й інші можливості для взаємної співпраці Львівщини із бельгійським бізнесом. Зокрема, на думку голови ОДА, перспективною для інвестування є альтернативна енергетика, сільське господарство.

 «На сьогодні, ми працюємо над тим, аби у нашому Міжнародному аеропорту «Львів» ім. Д. Галицького можна було приймати та відправляти великі вантажі. Це значно розширить можливості для розвитку міжнародного бізнесу та економіки України», – повідомив голова ОДА.

Своєю чергою бельгійська делегація відзначила, що для них дуже важливо, аби було добре сполучення між країнами. Зокрема президент бельгійсько-української торгово-промислової палати Ольга Букавин наголосила, що необхідно попрацювати над відкриттям прямого авіарейсу із Львова до Бельгії.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар