У Львові можуть зрости тарифи на воду

1762 0
З нового року в багатьох регіонах України може зрости вартість централізованого постачання холодної води та водовідведення. Національна комісія має намір скоригувати тарифи на відповідні послуги 38 підприємствам, які їх надають, в тому числі і ЛМКП «Львівводоканал».

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, планує переглянути тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) суб’єктам господарювання, які є виконавцями цих послуг. Відповідний проект постанови сьогодні було оприлюднено на офіційному сайті регулятора.

Читайте також: В Україні може зменшитись тариф на газ

Зокрема, документом передбачено коригування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для 38 підприємств водоканалізаційного господарства. 

До прикладу, для ЛМКП «Львівводоканал» пропонується встановити тарифи: на послугу з централізованого постачання холодної води 6,04 грн за 1 куб. м, а  на послугу з централізованого водовідведення - 4,45 грн за 1 куб. м.

Читайте також: Як львів'янам заощадити на компослугах. Три поради від експерта

Зауважимо, наразі львів’яни оплачують послуги централізованого постачання холодної води за тарифом 5,05 грн за 1 куб.м, а водовідведення – 3,8 грн за 1 куб.

Опісля державної реєстрації в Мінюсті, прогнозується, що ця постанова набуде чинності з 1 січня 2016 року, але не раніше дня її офіційного опублікування.

Джерело: «Україна Комунальна»

Опублікував Ігор Саджениця


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар