Політична реклама

У Львові на Погулянці діє безкоштовна ковзанка

1842 0
У Львові на озері на Погулянці (поблизу Центру творчості дітей та юнацтва Галичини) розчистили ковзанку. Катання безкоштовне, але прокату ковзанів немає, - повідомив «Твоє місто» президент ГО «Туристичний клуб Аргонавт – Манівці», що доглядає за ковзанкою, Тарас Білошицький.

«Це – водойма, метрів, можливо, 10 на 20, на якій лід зараз промерз місцями до 6-10 см. Працівників – найманих чи не найманих, які б дбали за безпеку чи вчили кататись – там такого немає. Це - ініціатива суто соціального характеру, створена громадою для громади», - сказав президент клубу.

«Коли лід тоншає або є недостатньо грубим, ми вивішуємо на бордюрах повідомлення, що лід є небезпечним для того, щоб попередити людей не виходити на нього», - додав Т. Білошицький.

За словами чоловіка, найбільше людей на ковзанці буває у суботу та неділю. Тоді ж на ковзанці є і члени турклубу, що допомагають тим, хто не вміє кататись та слідкують, щоб на льоді не катались п`яні.

Катання на ковзанці безкоштовне. Але приходити туди потрібно зі своїми ковзанами, тому що прокату немає.

З трьох, відомих нам платних ковзанок Львова, ковзани в прокат не дають на двох: на "Медику" та у ТРЦ "KING CROSS LEOPOLIS". Щодо ковзанки на площі Ринок "Твоє місто" уточнює інформацію. 

Тарас Білошицький радить купити ковзани у секонд-хендах (на ринку поблизу залізничної колії на Сихові, у «Зубра-Центрі» чи на «Провесні»). У таких магазинах та базарах вартість однієї пари складатиме приблизно 150 грн.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!