У Львові на зупинках транспорту встановлять нові дорожні знаки

2229 0
На львівських зупинках громадського транспорту з’являться додаткові знаки, за допомогою яких можна буде дізнатися, коли приїде маршрутка чи трамвай. На них розмістять інформацію про назву зупинки, індивідуальний QR-код та код зупинки.

Від недавна львів'яни через смартфон або звичайний телефон можуть дізнаватися, коли прибуде громадський транспорт на конкретну зупинку. Для цього у місті розміщують спеціальні наліпки з QR-кодами та індивідуальними номерами. На кожну зупинку громадського транспорту таких наліпок виготовили по дві. Вартість однієї – близько 4 гривень.

Проте наліпки часто здирають. Як розповів Tvoemisto.tv раніше начальник відділу «Інститут стійких транспортних систем» ЛКП «Львівавтодор» Ігор Могила, часто їх зривають самі двірники, сприймаючи за рекламу. Відтак на засіданні комісії із безпеки руху ініціаторам проекту дозволили інтегрувати цю інформацію у дорожні знаки.

Як розповів web-розробник наліпок Миролав Голяк, в ідеалі на зупинках транспорту мали б розміщувати актуальні графіки руху транспорту. Але, за його словами, наразі це втілити нереально через відсутність таких розкладів і неможливість їхнього підтримання в актуальному стані.

Тому інформацію, що допомагатиме з’ясувати, коли приїде потрібний транспорт,  розміщуватимуть на окремих знаках. Вони з’являться після того, як балансоутримувачі зупинок (здебільшого це районні адміністрації) проведуть тендери на встановлення дорожніх знаків на своїх об’єктах. «Якщо є зупинки з існуючими знаками, то можна замовити наліпки поверх них. На нові знаки інформацію можуть інтегровувати як наліпками, так і в саму площину знаку», – пояснив web-розробник

Проміжний звіт встановлення таких дорожніх знаків має відбутися у червні. Термін виконання в цілому – до кінця року. «Районним адміністраціям вже надано доступ до макетів наліпок для кожної існуючої зупинки в місті. Також для них створено мапу з всіма зупинками в місті», – додає Мирослав Голяк.

Додамо, цей проект ЛКП «Львівавтодор» реалізовує спільно із ГО « Львів – безпечне місто».

Опублікувала Наталія Середюк

 


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар