Політична реклама

У Львові набирають популярності пісні про Євромайдан

1658 0
Українські музиканти активно підтримують своєю творчістю учасників Євромайдану. Натхненні революційними подіями, вони присвячують нові пісні Євромайдану і таким чином підтримують бойовий дух.

Одним з неофіційних гімнів Євромайдану вважають пісню українського гурту «Kozak System» під назвою «Брат за брата». І хоча пісня була написана задовго до революційних подій, у ніч на 1 грудня 2013 без підготовки і репетицій кількадесят українських зірок, серед яких були «Kozak System», Тарас Чубай, Руслана Лижичко, Святослав Вакарчук та інші, записали кліп під назвою «Ukrainian artists against the Regime». У ньому чергуються кадри з музикантами в студії та відео з протестів на Євромайдані.

Згодом почали з’являтися пісні спеціально присвячені Євромайдану, як от пісня «Незалежний» гурту «Антитіла». Як розповів Тарас Тополя, вокаліст гурту: «Замість тисяч слів і лавини філософствувань на тему Євромайдану, ми просто ділимось піснею. Нехай вона допомагає всім, хто залишається, хто готовий щораз відстоювати свою гідність!»

 

Спеціально для Євромайдану написали пісню "Єврогойдалка" і відзняли на неї кліп музиканти з фрі-фольк гурту «Фолькнери». Пісня з іронічним текстом та специфічним вокалом, за словами авторів, народилася за 15 хвилин. Зокрема, у ній є такі слова: «На Майдані була, він увесь вирує, а Азаров у Кабміні троха ся нервує».

 

Справжнім хітом радіоефірів стала пісня “Горіла шина, палала”.  Нові слова вигадали на мелодію народної української пісні “Горіла сосна, палала”. Пісню зявилася в YouTube, у підписі до “народного хіта” зазначено, що і музика і слова належать українцям. Починається вона словами: “Горіла шина, палала, Горіла шина, палала, Там барикада стояла. Диких собак не пускала”. Свого справжнього імені та прізвища співак називати не хоче, його псевдонім - Клофеїн.

 

Справжнім подарунком для українців стали нові пісні «Братів Гадюкіних». Наразі вони представили їх у демо-версії і таким чином підтримали людей своєю творчістю. За словами музикантів, пісні є відображенням їхньої громадської позиції. Текст пісні «Made in Ukraine» є особливо актуальним з огляду на революційні події. Прослухати пісню можна тут.

...

Читайте також: