У Львові назвуть найкращих журналістів України. Де подивитись

1302 0
14 грудня у Львівському Будинку Вчених відбудеться нагородження премії «Високі стандарти журналістики».
фото: radiosantacruz.icrt.cu

фото: radiosantacruz.icrt.cu

Грошовий фонд – 175 тисяч гривень.

Мета премії – підтримувати та розвивати якісну, професійну, незаангажовану журналістику в Україні. До участі допускалися журналісти, які є громадянами України або працюють тут на постійній основі, мають чітку громадянську позицію.

«В Україні, на жаль, немає державної програми підтримки журналістів, а приватних ініціатив не так багато і кілька премій припинили існування через банальний брак коштів. Тому ми вирішили зробити свій внесок у покращення українського медіапростору»,  - розповів засновник премії Віталій Ломакович.

Трансляцію із вручення нагород транслюватиме "Твоє місто" за посиланням: http://tvoemisto.tv/on-line/. Початок - о 17:30.

Відбір переможців відбувався у два етапи: протягом першого етапу експертне журі премії сформувало короткий список фіналістів (це 14 осіб). І протягом 2017 року експерти слідкували за їхньою діяльністю, аналізували журналістські матеріали цих авторів.

У складі експертної групи премії -  кращі журналісти України та медіафахівці, серед яких:  Ігор Балинський  (кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики УКУ),  Вахтанг Кіпіані (український журналіст, публіцист, історик),  Володимир Цибулько (український поет, перекладач та есеїст), Тарас Дзюбанський (очільник Центру міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас»),  Юліана Лавриш (викладач кафедри нових медій Львівського національного університету імені Івана Франка, журналіст газети «День»),  Роман Бочкала (журналіст, воєнний репортер співзасновник і координатор ГО “Стоп корупції”).

Короткий список фіналістів премії виглядає так:

Журналісти-розслідувачі
Олексій Шалайський (Наші гроші)
Дмитро Гнап (Слідство. інфо)
Денис Бігус (Bihus.Info)
Михайло Ткач (Схеми, Радіо Свобода)
Наталка Седлецька (Схеми, Радіо Свобода)

Воєнні репортери
Андрій Цаплієнко (1+1)

Політичні журналісти
Сергій Рахманін (Дзеркало тижня)
Павло Казарін (УП, ICTV) 
Соня Кошкіна (Лівий Берег)
Віталій Портников (Еспресо.tv)
Петро Шуклінов (ЛІГА.net)

Історична журналістика 
Олександр Зінченко (Історична правда)

Культурна журналістика 
Олег Вергеліс (Дзеркало тижня)

Авторська журналістика 
Роман Вінтонів (UA:Перший)

14 грудня у Львівському Будинку Вчених експертне журі назве трійку кращих журналістів України, з оголошенням їхніх найвагоміших цьогорічних матеріалів. Переможці отримають дипломи премії та грошові сертифікати (100 тис. грн - за перше місце, 50 тис. грн - за друге, 25 тис. грн - за третє).

Премія «Високі стандарти журналістики» планується як щорічна.

<p style="&quot;text-align:" right;"=""> Партнерська публікація

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!