У Львові назвуть вулицю на честь генерала, що загинув у зоні АТО

1444 0
Із метою вшанування Героя України генерала Сергія Кульчицького, який загинув у зоні бойових дій під час антитерористичної операції на сході України, депутати міськради Львова вирішили назвати його іменем одну з вулиць міста.

За відповідну ухвалу під час сесійного засідання Львівської міськради 23 квітня проголосували 69 депутатів, пише Zaxid.net. Як зазначено в ухвалі, назву Генерала Сергія Кульчицького присвоять проектованій вулиці 33, яка розташована між вулицею Заозерною та вулицею Під Голоском. Ця вулиця  знаходиться у проектованому районі забудови житла для учасників АТО та їхніх сімей згідно детального плану території житлової забудови міста Львова.

Нагадаємо, Сергій Кульчицький загинув 29 травня 2014 року у зоні антитерористичної операції у місті Слов'янськ на Донеччині. Вертоліт Мі-8, на якому знаходився генерал-майор Сергій Кульчицький та ще 11 військових був збитий терористами неподалік гори Карачун. Похований Герой України на полі почесних поховань на Личаківському цвинтарі у Львові.

Фото: kvartal.lviv.ua, www.radiosvoboda.org, kr-just.at.ua.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар