У Львові не працюють телефони екстренних служб 102 і 104. Куди звертатись

888 0
Збій у роботі кол-центрів стався по всій Україні.
Фото: radio24.ua

Фото: radio24.ua

Телефони екстрених служб 104 та 102 у Львові тимчасово не працюють, мешканців просять звертатись на Гарячу лінію області 112 або на Гарячу лінію міста 1580. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

Заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк, повідомила, що тимчасово не працюють телефони служби газу та поліції – 104 та 102. 

«Нам повідомили, що по всій Україні не працюють телефони 104 і 102. Тому просимо мешканців про проблеми з газом повідомляти за телефоном 112, або ж звертатись на Гарячу лінію міста за номером 1580. Збій роботи телефонів 104 і 102 стався не лише у Львові. Причини з’ясовують», – повідомила Ірина Маруняк.

Нагадаємо, зателефонувавши на Гарячу лінію області – 112, громадянин може не лише отримати допомогу екстрених служб, а й звернутись зі своїми проблемами до органів виконавчої влади. Усі звернення оператори реєструють, направляють до виконання у міста, райони та структурні підрозділи обласної державної адміністрації.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!