У Львові обрали компанію, яка створить проект сучасного конференц-центру для міста

2953 0
Офіси компанії-переможця конкурсних торгів на виготовлення технічно-економічного обґрунтування (ТЕО) та попереднього бізнес-плану для конференц-залу знаходяться у понад 80 країнах світу.
фото: uwp.com.ua

фото: uwp.com.ua

У Львівській міській раді визначили переможця конкурсних торгів на виготовлення технічно-економічного обґрунтування (ТЕО) та попереднього бізнес-плану багатофункціонального комплексу (конференц-центру та виставкового залу), який буде побудовано у Львові. Про це повідомляють у прес-службі міськради.

«Одне зі стратегічних та критичних питань для Львова, яке потрібно вирішувати – це будівництво у Львові мультифункціонального комплексу, який би мав включати в себе як виставкові зали, так і місця для проведення подій. Останній приклад: у Львові,  2 тижні тому відбулася подія ІТ-арени, яка зібрала декілька тисяч людей. Тобто, ми розуміємо, що станом на сьогодні це величезна індустрія.

Відтак, ми плавно рухаємося до того, щоб у Львові з’явився такий мультифункціональний комплекс. Було створено робочу групу, завдання якої – напрацювати і провести тендер щодо визначення переможця на розробку технічно-економічного обґрунтування.

І тому сьогодні ми з колегами раді представити компанію, яка буде розробляти даний проект вже в найближчі місяці. Ця компанія перемогла у тендері, станом на сьогодні, працює в Дубаї. Тому ми матимемо найкращу світову експертизу саме у Львові», – зазначив Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

Читайте також: У Львові побудують конгрес-центр на 800 місць. Візуалізація

«Як ви знаєте, ми займаємося конференціями, великими подіями, які хотілось би проводити саме у Львові. Відповідно до статистики минулого року у нас відбулося 237 конференцій, серед яких і національні, і міжнародні та місцеві, що на 30% більше, ніж минулого року. Про те, що конгрес-виставки та форуми набувають щораз більшого значення, ми бачимо не лише на прикладі України, але й цілого світу. Україна вступила на шлях розвитку конференційного напрямку. Минулого тижня у Києві відбувалася туристична виставка, де одне з питань було присвячено темі створення Національного Convention Bureau. Ми розуміємо, що після створення Національного Convention Bureau Україна буде мати набагато більше ресурсів для власної промоції.

Звичайно, дуже добре, що у Львові вже є такий ресурс, і хотілося, щоб ми також мали можливість запропонувати достойне місце для проведення великих форумів. Тому на початку року закладено кошти для того, щоб оголосити конкурс на розробку техніко-економічного обґрунтування, що є першим етапом. Після того, за результатами цього конкурсу будемо оголошувати наступний етап – архітектурний конкурс, який також плануємо робити міжнародним», – відзначила Ліна Остапчук, директор Lviv Convention Bureau.

Читайте також: Міжнародний конгрес ПЕН-клубу планують провести у Львові

«Для компанії JLL перемога у тендері, організованому Львівською міською радою, є дуже важливою подією. Для нас велика честь взяти участь у розробці такого важливого проекту, як багатофункціональний комплекс для міста.

Наразі Львів є найбільшим інвестиційно привабливим містом України та найактивнішим туристичним центром на мапі нашої держави. Тому для потенційних зарубіжних і локальних підприємців, інвесторів, бізнесменів однією з передумов збільшення їх активності є наявність розвиненої інфраструктури соціально-культурної сфери.

Наша компанія є глобальною корпорацією, ми маємо офіси у 80 країнах світу, ми є професійним консультантом у сфері комерційної нерухомості і реалізували безліч проектів у багатьох найбільших країнах світу та у їх столицях, в тому числі подібні, аналогічні проекти із розробки концепцій багатофункціональних комплексів конгрес-центрів, конгрес-холів в різних країнах.

Ми впевнені, що завдяки поєднанню нашої глобальної експертизи і досвіду, а також професійності локальних спеціалістів спільними зусиллями буде реалізовано проект конгрес-холу світового рівня і місто Львів зможе отримати додатковий, суттєвий, економічний зиск від ефекту реалізації цього проекту», – наголосив Дмитро Гавриленко, виконавчий директор офісу компанії JLL (ТОВ «Джонс Ленг Ласаль») в Україні.

«Реалізація проекту передбачає етапність робіт. Всього ми нараховуємо три етапи. Перший – найбільш пріоритетний і найважливіший  це аналіз ринку і дослідження усіх можливих форматів для того, щоб оцінити, що повинно бути саме в цьому місці і що б відповідало поточному стану. Цей етап займе 45 робочих днів. Другий етап – це безпосередня розробка концепції і майстер-плану, що складатиме додатково ще 20 днів. І третій етап – це підготовка бізнес-плану і ТЕО проекту, що становить ще плюс 25 днів», – додав Дмитро Гавриленко.

Довідка. ТОВ «Джонс Ленг Ласаль / Jones Lang LaSalle Incorporated» (JLL) – міжнародна консалтингова компанія у сфері нерухомості. Офіси компанії знаходяться у понад 80 країнах світу, включаючи країни Північної і Південної Америки, Європи, Африки, Азії та Близького Сходу. Співробітники JLL надають комплексні професійні послуги в сфері нерухомості, включаючи аналіз ринку, стратегічний консалтинг й оцінку, здачу в оренду площ, залучення фінансування та продаж об'єктів, управління будівництвом, а також управління об'єктами нерухомості та експлуатацію.

Опублікувала Наталія Середюк

 


Читайте також: