У Львові оголосили конкурс плакатів на тему довіри

1164 0
Призовий фонд конкурсу – 6 тисяч євро.
фото ілюстративне - Lum3n.com

фото ілюстративне - Lum3n.com

19‒21 жовтня у Львові відбудеться «Бієнале Довіри». Це захід, покликаний актуалізувати важливість довіри в суспільстві. У рамках Бієнале відбудеться конкурс плакатів на тему довіри, повідомляє видання Art Ukraine.

Призовий фонд конкурсу становить 6 тис. євро. Голова журі конкурсу – Яцек Ягельський, проректор Познанської Академії мистецтв (Польща). Секретар журі – Богдан Шумилович, керівник «Міського медіа архіву», Центр міської історії Центрально-Східної Європи (Львів).

Читайте також: Львівські книжкові ілюстратори отримали престижну премію

Участь у конкурсі плакатів можна брати як самостійно, так і об’єднавшись у творчі групи. Для того, щоб стати учасником конкурсу, потрібно подати заявку до 25 липня, після чого до 17 вересня підготувати роботу. Подати заявку на участь, а також дізнатися подробиці конкурсу можна на сайті poster.biennaleoftrust.org.

Читайте також: Дві книги львівського видавництва визнали найкращими у світі

До 30 вересня журі обере 30 найкращих робіт і трьох призерів, які отримають грошові винагороди у розмірі 3, 2 та 1 тис. євро. Найкращі плакати будуть експоновані у міському просторі Львова в рамках Бієнале, а також в інших містах України.  


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!