У Львові опрацьовано 98% протоколів виборів. Який розрив між кандидатами

2909 0
Результати вже встановили Галицький, Залізничний, Шевченківський райони та район по навколишніх селах.

У Львові підраховано 98% протоколів виборів. Результати вже встановили Галицький, Залізничний, Шевченківський райони та район по навколишніх селах. Про це Тvoemisto.tv розповів голова Львівської міської виборчої комісії Ігор Сліпецький.

«Загалом ми підраховуємо 6 протоколів, плюс 7-й по навколишніх селах, які не входять у жоден район. Його результати голосування по 17 дільницях ми вже підбили. 4 062 голоси віддали за Андрія Садового, а 3 719 за Олега Синютку. Також встановили результат Галицький, Залізничний, Шевченківський райони. Чекаємо, щоб вони всі документи принесли нам на паперових носіях. Також очікуємо, що найближчим часом надійдуть результати голосування і по решта районах. Маємо великі надії, що результати виборів встановимо зовсім скоро», – каже Ігор Сліпецький.

За його словами, загалом опрацьовано 98% протоколів.

Читайте також: Знову Садовий. Кар’єра, статки та передвиборчі обіцянки мера

«Райони роблять підсумкові результати і везуть нам, а ми на їх основі тих 6 і 7-го нашого району встановлюємо результати голосування», – каже Ігор Сліпецький.

Про те, що у Львові за результатами оцифровування 98% протоколів виборів лідирує Андрій Садовий повідомляє громадська організація «Електронна демократія».

«Громадська організація "Електронна демократія" зібрала і опублікувала 98% фото протоколів з мокрими печатками з виборчих дільниць на повторному голосуванні за мера Львова. Садовий – 61,5%, Синютка – 36,1%», – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, на платформі E-Vybory.org була розроблена інтерактивна карта і проведено підрахунок голосів. У результаті за Садового проголосували 141,605 виборців (61,5%), за Синютку – 83,143 (36,1%).

«Особливістю системи е-вибори є доступність всіх протоколів для перевірки, кожен може подивитися не тільки, як проголосували на його дільниці, але і як був заповнений протокол», – зазначили в прес-службі організації.

Читайте також: Надолужити важче або Чому перемога Садового є очікуваною

Наголошується, що всі фотокопії відкриті за принципом «всі бачать все».

«Електронна демократія» також оприлюднила результати в районах:

Галицький ТВО №1: Садовий – 59,7%, Синютка – 35,8%;

Залізничний ТВО №2: Садовий – 61,5%, Синютка – 37,4%;

Личаківський ТВО №3: Садовий – 58,1%, Синютка – 40,3%;

Сихівський ТВО №4: Садовий – 64,6%, Синютка – 30,9%;

Франківський ТВО №5: Садовий – 63,1%, Синютка – 35,6%;

Шевченківський ТВО №6: Садовий – 60%, Синютка – 37,8%.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!