У Львові під час ремонту зіпсували старовинний фасад, де було легендарне кафе. Фото

7731 5
Фасад будинку, де раніше було легендарне кафе-читальня «Кабінет», перемалювали.

«Ми знаємо, що там ведуться роботи. Попередньо зв’язувалися з дизайнером проекту: ще поки роботи не вийшли на фасад. Він це проігнорував, – прокоментувала Лілія Онищенко-Швець, начальниця управління охорони історичного середовища Львівської міськради. – Тепер вони зробили клаптикове фарбування у межах свого приміщення. Жодних погоджень не було. Пізніше ми зустрілися. Дизайнер розповідав про креативні ідеї, які абсолютно не пасують до цього будинку».

За словами Лілії Онищенко-Швець, управління охорони історичного середовища ЛМР домовилося з дизайнером Арсеном Костишиним, що останній зробить паспорт опорядження кафе. «Ми запропонували їм кілька варіантів. Будемо це узгоджувати. Також скерували листа до області. Звернулися до них із проханням скликати спільну комісію», – зазначила Лілія Онищенко-Швець.

Tvoemisto.tv поки не вдалося зв’язатися з дизайнером Арсеном Костишиним.

Додамо, приміщення за адресою вул. Винниченка,12 належить комунальному підприємству Львівської обласної ради «Нерухомість і майно». Свого часу «Кабінет» був так званою «дзиґівською кнайпою» (Мистецьке об’єднання «Дзиґа»), яке орендувало приміщення у ГО «Просвіта».

Так виглядав фасад колишнього кафе-читальні у червні 2015-го року
(джерело: GoogleMaps)

Підготували Наталія Середюк, Юлія Сабадишина
Фото Богдана Ємця


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (5)

Додати коментар
29 Листопада, 2016 15:49
Я Дивилася проект цього кафе, всередині буде просто розкішний інтер'єр! Просто чудово все продумали!!!
Але, як можна було зробити клаптик фасаду такого яскравого кольору, коли в цілого будинку він світлий в пастельний?! Чому не пофарбували в відповідний колір?! Як дизайнер, який зробив таку красу всередині міг допустити такий ляп ззовні?!:(
27 Листопада, 2016 22:23
Yurij Як дизайнер скажу що це дуже сучасно і стильно виглядає. Мало того зроблено в стилі фасаду. Було набагато краще (іронія).
Львів'янам хай би згнило і розвилилось лиш би нічого не зіпсували.
Дай Бог щоб так "попсували" все місто:-)
26 Листопада, 2016 23:22
Аліса Дуже стильно. Кожного дня ходжу попри цей будинок. Нарешті з'явився господар. В Європі багато де виділяють кольором. Можливо старим нийкам потрібно час від часу дивитися хоча б в інтернеті якщо не мають можливості по світі поїздити?
НЕ РОЗУМІЮ ГАЛИЧАН, ЩО ЗА ЗВИЧКА [***]ТИ? ЗРОБІТЬ САМІ ХОЧА Б ЩОСЬ ДЛЯ ЦЬОГО МІСТА!
25 Листопада, 2016 20:04
VLT Велике прохання до всіх креативних рагулів: Заберіть свої руки від Львова!!!
25 Листопада, 2016 19:43
Петро Приміщення належать власникам, а не комунальному підприємству!!!