У Львові підрахували безпритульних собак. Результати дослідження

1266 0
3-5 серпня працівники ЛКП «Лев», представники ініціативи Animal-ID.info, волонтери та небайдужі львів’яни три ранки поспіль проводили підрахунок безпритульних собак за спеціальною міжнародною методикою.

Завдяки спеціальному мобільному додатку волонтери фотографували собак по всьому місту та вносили їхній опис у режимі онлайн до бази даних, з якою працював модератор підрахунку. Програма автоматично відзначала GPS-локацію тварини. Про це повідомляється на офіційній сторінці сайту ЛКП «Лев».

За результатами підрахунку, на початок серпня 2017 року у Львові виявили 412 безпритульних собак. Серед них 40.91% – це собаки з кліпсою, тобто тварини, що були відловлені ЛКП «Лев», пройшли вакцинацію від сказу та стерилізацію. 

Читайте також: ЛКП «Лев» припинить патрулювання містом через фінансову скруту

Серед підрахованих на вулиці тварин 17.53% тих, які теоретично мають власників. Також у повідомленні зазначається, що наступним завданням має стати робота у напрямку ідентифікації домашніх тварин (реєстрація, чіпування та видача жетонів власникам).

«Підрахунок безпритульних тварин демонструє ефективність нашої роботи у напрямку гуманного скорочення кількості бездомних собак у Львові. Ми реалізовуємо таку ціль шляхом стерилізації собак-безхатьків та прилаштування їх у нові родини. Проте не для усіх собак вдається знаходити домівки, тож вони повертаються на місце відлову – під нагляд опікунів, з якими ми працюємо по усьому місту», – каже директор ЛКП «Лев» Оксана Кошак.


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар