У Львові підсвітили Каплицю Боїмів та дзвіницю церкви Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові. Фото

1188 0
Їх підсвітили різними кольорами, що є символічними у Міжнародний день рідкісних (орфанних) захворювань.
фото: лмр

фото: лмр

У Львові підсвітили Каплицю Боїмів та дзвіницю церкви Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові до Міжнародного дня рідкісних (орфанних) захворювань. Його в усьому світі відзначають 28 лютого. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

Символом цього дня є стрічка, яка поєднує зелений, фіолетовий, рожевий і синій кольори – поєднання цих кольорів в природі майже не трапляється або дуже рідко.

Так, від сьогодні до 28 лютого щодня близько 18.00 ЛКП «Львівсвітло» вмикатиме спеціальну підсвітку Каплиці Боїмів (червоного та синього кольору) та дзвіниці церкви Різдва Пресвятої Богородиці (синього кольору).

Довідка

Орфанні захворювання – рідкісні вроджені або набуті захворювання, які характеризуються тяжким, хронічним, прогресуючим перебігом, супроводжуються формуванням дегенеративних змін в організмі, зниженням якості та скороченням тривалості життя хворих і навіть становлять загрозу для життя.

Фото пресслужби ЛМР


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!