Політична реклама

У Львові планують відновити фонтан "Водолій"

1437 1
У місті планують відновити фонтан "Водолій", який не працює вже багато років. Відтак, підприємців та усіх небайдужих львів’ян закликають долучитися до відновлення роботи фонтана на вул. Коперника.
Фото:archive.wz.lviv.ua

Фото:archive.wz.lviv.ua

Як розповіла голова Галицької районної адміністрації Ірина Чілімова, проектно-кошторисна документація реконструкції фонтану уже виготовлена. Відповідно до проекту, вартість робіт складе близько 120 тис. грн.

За словами начальника відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації Миколи Захарківа, у процесі відновлювальних робіт необхідно буде, зокрема, влаштувати підведення та відведення води, очистити фонтан, замостити плитку.

Нагадаємо, фонтан «Водолій» на вул.Коперника уже багато років є недіючим.

Усі охочі можуть звертатися у відділ комунального господарства Галицької районної адміністрації за тел.: 254-66-13.

Довідка:

Фонтан "Водолій" облаштовано на підпірній стіні вздовж гори Вроновських у 1970-х роках (біля вулиці Коперника). Тут влаштовано джерело з барельєфом Водолія. Скульптор – Теодозія Бриж.

 


Читайте також:
4 Червня, 2014 14:31
dime гроші виділені а що далі, тощо він не працює всі знають. де гарантії що знов стане не доглянутим?
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!