У Львові планують закупити 60 нових автобусів

1798 0
Вже наступного року вулицями Львова мали б курсувати 60 нових низькопідлогових автобусів. а також нові трамваї від «Електрону».
Фото: lviv.travel

Фото: lviv.travel

Відповідну інформацію у своєму відеозверненні озвучив міський голова Львова Андрій Садовий, вказавши, що відповідна сума закладена у бюджеті міста на 2016 рік. 60 нових автобусів мали ю оновити 10% рухомого складу громадського транспорту у Львові.

Тендер на закупівлю автобусів заплановано провести у січні.

Слід зазначити, що в прийнятому вчора під час сесії Львівської міської ради бюджеті Львова на 2016 рік видатки загального фонду на транспорт становлять 12,142 млн грн, що становить 0,8% від усіх видатків. Також під час сесії бюджетна комісія не підтримала пропозицію надати АТП-1 200 млн грн на закупівлю нових автобусів.

Разом з тим, за словами очільника міста, вже наступного року місто мало б отримати 7 нових трамваїв виробництва «Електрон»

Опублікував Ігор Саджениця

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!