У Львові побільшало нетверезих водіїв за кермом: як карають порушників

2209 0
На вихідних патрульні склали протоколи за керування автомобілем у нетверезому стані на 33-ох водіїв, – повідомляє прес-служба патрульної поліції Львова на своїй сторінці в Facebook. Tvoemisto.tv дізналося, скільки водіїв зазвичай затримують у стані алкогольного сп’яніння у Львові та яке покарання на них очікує.
фото: www.autocentre.uа

фото: www.autocentre.uа

Як розповіла прес-офіцер нової поліції Катерина Рибій, раніше за одну зміну затримували 3-4 водії в стані алкогольного сп’яніння. Тепер ця кількість збільшилася до 11-17 водіїв. Затриманими у нетверезому стані вважаються водії, у яких вміст алкоголю в крові при перевірці перевищує 0,2 проміле.

Читайте також: Поліцейські отримали право перевіряти водіїв на алкоголь. Перелік умов

 «У затриманих спочатку вилучають права, а покарання призначає суд. Воно залежить від того, як поводився водій, чи є ускладнювальні обставини на кшталт ДТП тощо. Це може бути штраф, позбавлення прав або адміністративний арешт. Штрафні санкції починаються від 3500 тисячі гривень», – зазначила Катерина Рибій.

Фото з facebook-сторінки "Патрульна поліція Львова"
(йдеться про минулі вихідні 12-13 грудня)

Нагадаємо, віднедавна патрульні поліцейські отримали законне право «задувати» водіїв за наявності у них підозр, що людина перебуває за кермом у стані алкогольного сп’яніння. Таке право їм надала нова «Інструкція про порядок виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння».

Спілкувалася Яна Гончарова


Читайте також: