У Львові почали боротися з потопами на дорогах після дощів

2367 0
Міські служби спільно працюватимуть над реформуванням системи дощової каналізації, аби збирати воду у ставах, а не на дорогах.
фото: Марічка Ільїна

фото: Марічка Ільїна

Для координації роботи комунальних підприємств, Львівводоканалу та міських управлінь від 19 серпня створена робоча група. 
 
«Ціль робочої рупи ув’язати роботу департаментів. «Водоканал», управління екології, управління архітектури – кожен працює згідно свого законодавства і часто не пересікаються, – сказав у коментарі Tvoemisto.tv начальник управління архітектури та урбаністики ЛМР Юліан Чаплінський. – При проектуванні нових вулиць, розробці детальних планів і видачі технічних умов «Водоканалом» треба враховувати потребу створювати нову інфраструктуру: розділену фекальну і дощову каналізацію і вирішувати, які мають бути об’єми дощових колекторів, щоби не було підтоплень, які у нас відбуваються щороку на перехресті Коперника, Сахарова і Вітовського».
 
Читайте також: Сьогодні Львів плаває. Фото, відео
 
За його словами, розділена каналізація є у нових районах, а в центрі міста колектори загальні: дощові та фекальні стоки потрапляють у заканалізовану Полтву, з якої стоки потрапляють у загальну річкову систему. 
 
Оновлена система стоків має сприяти акумулюванню дощової води для поливу та пожежних гідрантів, поповненню існуючих природніх водойм, а також дати можливість створення нових рекреаційних зон зі штучними ставами, річками та потічками. 
 
Читайте також: Не лише Полтва. Львів міг би бути містом 400 озер
 
Пілотний проект зі штучною водоймою планують реалізувати в Горіховому Гаю. За оцінкою Юліана Чаплінського, він може втілитися із завершенням будівництва ЖК «Америка» протягом двох років. 
 
Зоя Красовська
...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!