У Львові почали тестувати поїздки у таксі з перегородками

1976 0
Ізольовані авто матимуть пластиковий захист між водієм та пасажиром, щоб мінімізувати контакт обох сторін.
Фото: taxoport.com

Фото: taxoport.com

Служба таксі Bolt сьогодні, 31 березня, запускає у тестовому режимі ізольовану категорію машин у Львові. Про це повідомляють на сторінці служби у Фейсбуку.

Це означатиме, що ізольовані авто Bolt матимуть пластиковий захист між водієм та пасажиром, щоб мінімізувати контакт обох сторін. А між поїздками водій зобов'язаний дезінфікувати салон авто та дверні ручки. Окрім цього, перегородка зменшує контакт між пасажиром та водієм. Однак вона не забезпечує 100% захист, тому слід пам'ятати про всі інші заходи безпеки, рекомендовані органами охорони здоров’я.

У тестовому режимі кількість авто в категорії обмежена, і послуга буде доступна разом із нашими стандартними категоріями, щоб покрити транспортні потреби тих, хто цього потребує. Проте кількість ізольованих авто буде зростати.У службі все ж просять замовляти поїздки тільки за нагальної потреби та залишатися вдома.

Читайте також: Хрестини вдома і відкладена сповідь. 15 нововведень УГКЦ через карантин

Нагадаємо, що у Львові 4 сервіси таксі долучились до перевезення львівських лікарів під час карантину.

Зокрема, Uber надає послуги для лікарів Обласної інфекційної лікарні. Компанія Bolt надає допомогу з перевезенням лікарів – Лікарні швидкої медичної допомоги та Обласної інфекційної лікарні. Компанія Uklon – лікарям Дитячої клінічної лікарні на Орлика та лікарям на гарячій лінії 15-80. Компанія Optiнадає – госпіталю Ветеранів війни та репресованих у Винниках. Також компанія допомагатиме з доїздом лікарям Швидкої медичної допомоги та 8-ої лікарні.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!