Політична реклама

У Львові податкову звітність прийматимуть у посиленому режимі

1150 0
Упродовж періоду подачі річної звітності Центри обслуговування платників податків у Львові, що на вул. Стрийській, 35, працюватимуть «до останнього відвідувача».

Як повідомили Zaxid.net в інформаційно-комунікаційному секторі ДПІ у Галицькому районі Львова ГУ Міндоходів у Львівській області, для уникнення черг та незручностей у період подачі звітності Центри обслуговування платників працюватимуть у посиленому режимі за принципом «до останнього відвідувача».

Щоб скористатися сервісом електронного декларування, потрібно мати відповідне програмне забезпечення та електронний цифровий підпис, який можна отримати у відділеннях Акредитованого центру сертифікації ключів Міндоходів безкоштовно.

Платники податку на прибуток, для яких базовим періодом є календарний квартал, фінансову звітність до органів Міндоходів будуть подавати впродовж 40 календарних днів, не пізніше як 10 лютого. Платники, для яких базовим періодом є календарний рік, та малі підприємства повинні подати звітність не пізніше ніж 3 березня.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!