У Львові погодили проектування школи, каплиці та житлового комплексу

1422 0
Виконком Львівської міської ради ухвалив низку містобудівних умов та обмежень.
ФОТО: PROJETO-A.COM

ФОТО: PROJETO-A.COM

Під час сьогоднішнього засідання члени виконкому погодили проектування комплексу школи по вулиці Олени Степанівни. Як розповів головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, йдеться про школу, яку планують спорудити в житловому комплексі «Велика Британія».

Згідно з документами, йдеться про будівництво школи 1-2 рівня акредитації зі спортивним корпусом, підземним паркінгом та апартаментами. На запитання членів виконкому, навіщо у цій школі житло, Чаплінський пояснив, що згідно з планом це буде британська школа, де викладатимуть іноземці, тож житло призначено для них. Згідно з планом, кількість поверхів коливатиметься від 2 до 7, а загальна площа споруд сягає майже 13 тисяч метрів квадратних.

Читайте також:  Яблучний магнат зведе хмарочос на місці кінотеатру «Галичина» у Львові

Крім того, виконком погодив проект повернення до історичного вигляду даху будинку по вулиці Краківській, проект дзвіниці біля церкви Покрови Пресвятої Богородиці  УПЦ КП по вулиці Демнянській, а також проект будівництва літнього павільйону для проведення семінарів біля Ботанічного саду ЛНУ на вулиці Черемшини.

Також члени виконкому погодили ТОВ  «Вілла Магнолія» проект будівництва житлового комплексу по вулиці Пимоненка. Йдеться про 4-5 поверхову будівлю на території садового кооперативу «Геолог».

Тарас Базюк


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар