У Львові помер математик Богдан Забавський

15706 0
Професору Львівського університету було 62 роки.
Фото: fanpop.com

Фото: fanpop.com

Учора, 1 серпня, у Львові помер український математик, доктор фізико-математичних наук, професор кафедри математики і логіки механіко-математичного факультету Львівського університету Богдан Забавський. Про це повідомили на факультеті.

Фото: Механіко-математичний факультет Львівського університету

Богдан Забавський народився 19 серпня 1957 року на Жовківщині.

У Львівському університеті науковець працював із 1987 року. У 2006 році очолив кафедру алгебри і логіки, а також отримав вчене звання «професор». Тоді ж році захистив докторську дисертацію на тему «Діагональна редукція матриць над кільцями».

Наукові дослідження, що проводив Богдан Забавський, стосуються питань теорії кілець і модулів, алгебричної К-теорії, алгебричної геометрії, лінійної алгебри. Також Богдан Забавський був редактором наукового збірника «Прикладні проблеми механіки і математики».

Про причину смерті науковця наразі не повідомляють.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!