На площі Ринок продають приміщення у кам’яницях за 95 млн гривень

1107 0
Упродовж 2019 року від приватизації комунального майна до міського бюджету надійшло 158 млн грн.

У Львові продають одні з найдорожчих об’єктів – нежитлові приміщення на пл. Ринок, 19, 20, 21. Загальна площа приміщень становить 945,1 кв. м. Про це під час пресконференції повідомила начальниця управління комунальної власності ЛМР Інна Свистун.

«Цей лот один із найдорожчих, який ми виставляли. Стартову ціну на об’єкт уже можна переглянути в системі електронних закупівель ProZorro. Вона становить 95 млн грн. Гарантійний внесок, який сплачує стартово кожен учасник аукціону, складає 10% від вартості, тобто 9,5 млн грн. А також реєстраційний внесок у розмірі 840 грн», – каже вона.

За словами Інни Свистун, раніше у цих приміщеннях була розміщена арт-ресторація «Під Левом». Будинки – частина пам’ятки архітектури національного значення. Управління комунальнох власності ЛМР має всі необхідні погодження Міністерства культури України щодо приватизації шляхом продажу на аукціоні за умови виконання норм чинного законодавства у галузі охорони пам’яток культурної спадщини. Провести аукціон планують 26 липня.   

Читайте також: Цієї осені планують розпочати будівництво ІТ-парку

Додамо, що упродовж 2019 року від приватизації комунального майна до міського бюджету надійшло 158 млн грн, а до державного – 31, 6 млн грн. Загальна площа приватизації цьогоріч становить 2 981 кв. м. і це 0,85% від площі нежитлових приміщень, що є в оренді.

Ольга КовальЧитайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар