Автобуси №18 курсуватимуть до «Ензиму» в тестовому режимі впродовж місяця для вивчення пасажиропотоку та доцільності продовження руху маршруту до вул. Личаківської, 232 на постійній основі.
Нагадаємо, відповідно до затвердженої схеми руху, автобуси №18 курсують з вул. Суботівської до вул. Личаківської (АС-6). На маршруті, який обслуговує ТзОВ «Фіакр-Львів», курсує 12 автобусів.
За словами начальника управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктора Щира, для того, щоб автобуси №18 на постійний основі курсували до «Ензиму» зі збереженням існуючих інтервалів руху, на маршрут потрібно додати ще два автобуси.
Опублікував Ігор Саджениця