У Львові пропонують розмістити перелік паперових відходів на контейнерах

1937 1
Попри те, що практично скрізь у Львові поряд із звичайними контейнерами для сміття розміщені й спеціально призначенні для скла, паперу і пластику, не всі львів’яни розуміють, що саме належить, наприклад, до паперових відходів. Як вирішити це питання обговорювали на дискусії «Розробка загальноміської компанії зі зменшення генерування сміття у Львові», організованої платформою «Твоє місто Львів».
фото: blog.i.ua

фото: blog.i.ua

Львівські еко-активісти наголошують, що сьогодні у Львові існує проблема із сортуванням сміття ще й через те, що мешканцям не зрозуміло, які саме відходи потрібно викидати у той чи інший контейнер. Щоб вирішити проблему фірми-перевізники повинні розміщувати на контейнерах перелік предметів, які належать до того чи іншого виду відходів, зауважує еко-активіст Олег Котис.

«Зазвичай на більшості контейнерів добре помітно назву фірми, але майже не видно, для яких відходів призначений смітник. Тому слід розмістити на кожному контейнері, з усіх боків, повний перелік, формату не меншого як А3, де було б вказано, що саме належить, до різних видів відходів, зокрема паперу. Переконаний, не лише мешканці, але й працівники фірм-перевізників не знають цього переліку», – наголошує Олег Котис. 

Читайте також: Шлях пляшки: куди потрапляє пластик, який сортують львів'яни

Мирослава Годунько, представник компанії «Спецавтотранс Львів», яка займається вивезенням сміття у Львові та області, наголошує, що зробити такий перелік не так легко, адже маркування контейнерів розроблене за єдиним стандартом і всі перевізники мають єдиний логотип маркування, тому спершу слід змінювати загальний стандарт маркування.

Нагадаємо, у Львові еко-активісти замість поліетиленових пакетів пропонують використовувати багаторазові тари та еко-сумки.

Підготувала Оксана Лісна

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (1)

Додати коментар
25 Липня, 2016 17:56
axabnrg Об'єднання громад триває, наступникам вже не так страшно, як першопроходьцям, бо різні інституції, зокрема DESPRO, принаймні думають про навчання, консультування та правову допомогу для їх лідерів. Відеолекції з різних важливих питань можна подивитись тут:
[***]://decentralization.gov.ua/video/category/tag/lectures