У Львові проведуть 48-годинний стартап хакатон

828 0
Garage48 спільно з Estonian Development Cooperation, та N-iX вже четвертий рік поспіль організовують у Львові захоплюючий 48-годинний хакатон. Цього разу темою є Empowering Women – створення та розширення можливостей жінок в такій гендерно незбалансованій сфері як ІТ.

Захід збере понад сотню розробників, дизайнерів, маркетологів та стартаперів з України та сусідніх країн впродовж одного вікенду. На хакатон запрошуються як студенти, так і досвідчені фахівці. Вартість реєстрації на хакатон - 300₴

Garage48 – це 48-годинний марафон з розробки від інноваційної ідеї до робочого прототипу з нуля. Започатковані в Естонії та Силіконовій Долині, події Garage48 були першими в свому роді в швидко зростаючих технологічних країнах як Україна, Латвія, Білорусь та ін..

До участі запрошуються як хлопці так і дівчата, та організатори планують щоб як мінімум 50% учасників були сильними та підприємливими жінками.
Впродовж 48 годин команди з програмістів, проектних менеджерів, маркетологів, дизайнерів, підприємців та інших талановитих учасників будуть перетворювати ідеї в діючі стартапи. На події будуть чудові призи, місцеві та міжнародні наставники, їжа та все необхідне, щоб допомогти учасникам показати найкращий результат впродовж хакатону.
Якщо ви готові творити щось божевільне та інноваційне, то ця подія для вас!
Приєднуйтесь та випробуйте себе в стартап хакатоні Garage48!

Реєстрація та деталі: http://garage48.org/events/garage48-lviv-2018-empowering-women-hackathon
https://www.facebook.com/events/185598375366203/


Довідка. N‐iX є Східноєвропейським постачальником послуг розробки програмного забезпечення, що налічує більше 750 експертів і надає послуги інноваційним технологічним компаніям Північної Америки та Європи.
Щоб дізнатись більше відвідайте www.n-ix.com, або зателефонуйте +380 322 295 767

Партнерська публікація

ТЕГИ: ІТ, стартап

Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар